KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15531006

nr 1553 1006

Leif Palmquist

(f. 1961), Sverige

"I töcken klara", diptyk. Ej signerad. Akvarell, yttermått inklusive ram: 32x79 cm

Leif Palmquist, svensk bildkonstnär född 1961 i Karlskrona .

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 31 juli 2023
kl 18:37:22

18/7 03:15:25 1      Vinnande bud

Leif Palmquist

Läs mer om Leif Palmquist